Atpūtas ceļojumi

Atpūtas iespējas kalnos, kruīzā vai kūrortā – izvēlies to, kas sirdij tuvāks! Atpūtas ceļojumi jebkurā pasaules malā!

Atpūties kruīzā! Dodies jūras kruīzā pa Karību jūru vai Vidusjūru. Mums ir, ko Jums piedāvāt!

Slēpo! Piedāvājam kūrortus aktīvai atpūtai Andorā, Francijā un Austrijā. Plāno ziemas ceļojumu vasarā!

Esi sailgojies pēc atpūtas un saulaina laika? Uzdāvini sev atvaļinājumu pasaules siltākajos kūrortos.

Mēs jau saplānosim Tavu skaistāko atvaļinājumu

Piedāvājam atpūtu kalnos, kruīzā vai kūrortā – mūsu klienti īpaši iecienījuši Grieķijas kūrortu plašo piedāvājumu, baudot neaizmirstamus brīžus kūrortā pie jūras vai kruīzā.

Lai ceļojuma plānošana nesagādātu vairāk rūpes kā prieku, atstāj mūsu ziņā viesnīcu rezervēšanu, vīzas, aviobiļešu rezervēšanu un transportu! Nepavadiet ilgas stundas, gaidot transferlidojumus vai mēģinot atrast risinājumu nokavētam lidojumam – mēs profesionāli izvērtējam lidojumu grafikus, lai veidotu optimālu pārklājumu. Izvēlieties kādu no mūsu rūpīgi atlasītajiem piedāvājumiem vai arī ļaujies spontānam pēdējā brīža piedāvājumam!
Ja vēlies iekarot neparastus galamērķus, mūsu eksperti parūpēsies par ceļotāju vēlmēm piemērotu laiskas vai aktīvās atpūtas pilnu programmu, ekskursijām, transportu.
Izvēlies kādu no mūsu pārdomātajiem piedāvājumiem, vai arī sazinies ar mūsu speciālistiem – izstrādāsim tieši jūsu prasībām un vēlmēm atbilstošu atpūtas ceļojuma plānu. Atpūtas ceļojumi kopā ar CV TRAVEL!

Sazinies ar CV TRAVEL ceļojumu konsultantu

Aktīvi ceļojot daudzās pasaules valstīs, CV TRAVEL ceļojumu aģentūras dibinātāji saviem klientiem izstrādā tikai pieredzē balstītus tūrisma maršrutus un ceļošanas plānus. Esi drošs un pārliecināts ar CV TRAVEL

Zvani mums +371 67 789 898

vai raksti info@cvtravel.lv

Piesakies jaunumiem

Meklē padomus ceļošanai? Kļūsti par daļu no mūsu kopienas un saņem dažādus padomus ceļošanai vai arī citus piedāvājumus no mūsu uzņēmuma. Smelies iedvesmu.