Apceļo Baltiju

Atklājiet Baltijas valstu šarmu mierīgā atpūtā vai sportiskā pastaigā! Apceļo Baltiju kopā ar CV TRAVEL!

Relaksējieties un izbaudiet augstas kvalitātes procedūras Baltijas labākajos SPA kūrortos

Vēlaties doties neparastā ceļojumā? Mēs izstrādāsim īpaši Jūsu vēlmēm pielāgotus maršrutus jebkurā Baltijas valstī

Uzticiet mūsu konsultantiem visas nepieciešāmās rezervācijas un plānošanu un dodieties ceļojumā bez raizēm!

Latvija

Vai zināji, ka Rīga tiek devēta par mazo Parīzi, bet Siguldu uzskata par Baltijas Šveici? Ikdienas steigā mēs aizmirstām par to, cik mūsu dzimtene ir skaista. Nav jābrauc tālu, lai izbaudītu pasakainus saulrietus vai ieraudzītu kaut ko jaunu – arī Latvija spēs Tevi pārsteigs! Izmanto kolosālo iespēju, atklāt Latviju no cita skatu punkta – dodies aizraujošā ceļojumā kopā ar ģimeni un drauģiem. CV TRAVEL piedāvā gan individuālus ceļojumu maršrutus, gan jau gatavas ekskursiju paketes. Apceļo Baltiju ar ģimeni un draugiem! Piesakies individuālam ceļojuma maršrutam pa Igauniju un mūsu konsultanti ievēros visas Tavas vēlmes!

Igaunija

Vai zināji, kā aptuveni 50% Igaunijas teritorijas sedz meži? Varbūt zināji, ka Igaunijai ir vairāk nekā 2000 salu? Pati zaļāka Baltijas valsts – Igaunija, pārsteigs ekotūrisma cienītājus ar savu dabai draudzīgu dzīves stilu un dabas tūrisma sektora daudzveidību – tajā skaitā lauku tūrismu un kultūrtūrismu. CV TRAVEL piedāvā atklāt Igaunijas daudzveidību – iepazīties ar vislabāk saglabāto viduslaiku pilsētu Ziemeļeiropā – Tallinu, izbaudīt Igaunijas SPA kūrortu piedāvājumus, vai arī kopā ar ģimeni un drauģiem doties neaizmirstamā ceļojumā pa Igaunijas provinci. Ieskaties, mums ir ko Tev piedāvāt. Piesakies individuālam ceļojuma maršrutam pa Igauniju un mūsu konsultanti ievēros visas Tavas vēlmes!

Lietuva

Vēlies aizmirst par ikdienas steigu un izbaudīt mierīgo atpūtu? Lietuva Tevi gaida! Lietuvas SPA kūrorti apsteidz popularitātes reitingā pasaules slavenākus kūrortus, kā arī lielākoties visām Lietuvas piejūras pludmalem ir piešķirti „zili karogi”. Lietuvas piejūras daļu uzskata reizē gan par balneoloģisku, gan arī klimatisku kūrortu. Maigais piejūras klimats palīdzēs atvadīties no uzkrātā stresa. Dodies atpūtas braucienā uz Lietuvas kūrortiem, vai pavadi savu atvaļinājumu aktīvi. CV TRAVEL piedāvā individuāli vai grupās atklāt Lietuvas satriecošas ainas, kultūrvēstures objektus un ūdenstūrisma iespējas. Piesakies individuālam ceļojuma maršrutam pa Lietuvu un mūsu konsultanti ievēros visas Tavas vēlmes!

Atklāj Baltiju caur aktīvās atpūtas iespējām un SPA piedāvājumiem!

Dodies atpūsties labākajos Baltijas SPA kūrortos, vai arī izmanto iespēju iepazīt Baltijas krāšņo dabu un bagāto vēsturi caur aktīvās atpūtas iespējām!

Pateicoties individuālai pieejai, ceļojuma maršruts būs izstrādāts atsaucoties uz visām klienta vēlmēm!

Lai nodrošinātu sev pilnvērtīgu atpūtu, nav jābrauc tālu! Dodies aizraujošā ceļojumā uz Baltijas valstīm un iepazīsties ar Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas daudzveidību:

✓ Pavadi Baltijā nedēļas nogali, vai arī ieplāno šeit pavadi visu savu atvaļinājumu;

✓ Atklāj Baltijas valstu SPA kūrortu daudzveidīgu piedāvājuma klāstu un aizmirsti par ikdienas raizēm;

✓ Parūpējies par savu veselību, pavadot laiku kādā no Baltijas labākajiem sanatorijiem;

✓ Pavadi savu atvaļinājumu aktīvi – atklāj ūdenstūrisma iespējas, izmēģini vindsērfingu un kaitsērfingu;

✓ Dodies ceļojuma kopā ar bērniem un atgriezies bērnībā pats – daudzveidīgs bērnu izklaižu klāsts neatstās vienaldzīgu nevienu pieaugušo!

Sazinies ar CV TRAVEL ceļojumu konsultantu

Aktīvi ceļojot daudzās pasaules valstīs, CV TRAVEL ceļojumu aģentūras dibinātāji saviem klientiem izstrādā tikai pieredzē balstītus tūrisma maršrutus un ceļošanas plānus. Esi drošs un pārliecināts ar CV TRAVEL

Zvani mums +371 67 789 898

vai raksti info@cvtravel.lv

Piesakies jaunumiem

Meklē padomus ceļošanai? Kļūsti par daļu no mūsu kopienas un saņem dažādus padomus ceļošanai vai arī citus piedāvājumus no mūsu uzņēmuma. Smelies iedvesmu.