Atpūtas ceļojumi

Atpūtas iespējas kalnos, kruīzā vai kūrortā – izvēlies to, kas sirdij tuvāks

Atpūties kruīzā! Dodies jūras kruīzā pa Karību jūru vai Vidusjūru. Mums ir ko tev piedāvāt!

Slēpo! Piedāvājam kūrortus aktīvai atpūtai Andorā, Francijā un Austrijā. Plāno ziemas ceļojumu vasarā!

Esi sailgojies pēc atpūtas un saulaina laika? Uzdāvini sev atvaļinājumu pasaules siltākajos kūrortos.

Mēs jau plānojam Tavu skaistāko atvaļinājumu

Piedāvājam atpūtu kalnos, kruīzā vai kūrortā – mūsu klienti īpaši iecienījuši Grieķijas kūrortu plašo piedāvājumu, baudot neaizmirstamus brīžus kūrortā pie jūras vai kruīzā.

Lai ceļojuma plānošana nesagādātu vairāk rūpes kā prieku, atstāj mūsu ziņā viesnīcu rezervēšanu, vīzas, aviobiļešu rezervēšanu un transportu! Nepavadi ilgas stundas, gaidot transferlidojumus vai mēģinot atrast risinājumu nokavētam lidojumam – mēs profesionāli izvērtējam lidojumu grafikus, lai veidotu optimālu pārklājumu. Izvēlies kādu no mūsu rūpīgi atlasītajiem piedāvājumiem, vai arī ļaujies spontānam pēdējā brīža piedāvājumam!
Ja vēlies iekarot neparastus galamērķus, mūsu eksperti parūpēsies par ceļotāju vēlmēm piemērotu laiskas vai aktīvās atpūtas pilnu programmu, ekskursijām, transportu.
Izvēlies kādu no mūsu pārdomātajiem piedāvājumiem, vai arī sazinies ar mūsu speciālistiem – izstrādāsim tieši jūsu prasībām un vēlmēm atbilstošu atpūtas ceļojuma plānu.

Sazinies ar CV TRAVEL ceļojumu konsultantu

Aktīvi ceļojot daudzās pasaules valstīs, CV TRAVEL ceļojumu aģentūras dibinātāji saviem klientiem izstrādā tikai pieredzē balstītus tūrisma maršrutus un ceļošanas plānus. Esi drošs un pārliecināts ar CV TRAVEL

Sign up to our newsletter

Looking for travel tips? Become part of our community and get different travel tips or other offers from our company.