Medicīnas tūrisms

Mūsu uzdevums ir saplānot Jūsu veselības aprūpes apmeklējumus tā, lai Jums būtu pieeja labākajām klīnikām un speciālistiem, tajā pašā laikā aiztaupot raizes par šo pakalpojumu pieejamību un organizēšanu.

Veselības aprūpes iespējas Latvijā

Mūsdienu medicīnas iespējas Latvijā ir starptautiski atzītas, ko pierāda ārstu profesionālisms, kā arī šo ārstu izmantotais modernais aprīkojums. Šīs iespējas jau ir novērtējušas daudzi ārvalstu pacienti. Tādēļ mēs piedāvājām organizēt augstas klases medicīnisko pakalpojumu saņemšanu Latvijā.

Vispārīgā medicīniskā pārbaude

Iespēja atpūsties un iziet rehabilitācijas kursu Latvijas kūrortos- HOTEL Belarus, KRC Jaunķemeri, sanatorijā Jantarnij Bereg

Rehabilitācijas iespējas

CV Travel sadarbojas ar Latvijas ārstniecības iestādēm, lai ārvalstnieki saņemtu medicīnas pakalpojumus

Spa atpūta

SPA atpūta Baltijas valstīs - neaizmirstama relaksācija! Piedāvājam augstas kvalitātes pakalpojumus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Kā tas strāda?

Mūsu mērķis palīdzēt Jums parūpēties par savu veselību un labsajūtu

1

Pieteikšanās

Jūs sazināties ar vienu no mūsu konsultantiem

2

Koordinēšana

Kopā ar Jums mēs piemeklējam individuālu risinājumu Jūsu vajadzībām

3

Aprūpe

Jūs dodaties saplānotā, mierīgā veselības pārbaudē

Pārbaudiet savu veselību Latvijā

Vispārējā veselības pārbaude ir paredzēta, lai ikvienam būtu iespēja pārbaudīt savu veselību un sekot tai līdzi ilgtermiņā. Tās ir balstītas uz katra klienta individuālajām vajadzībām un piemērotību, kas tiek noteikta pirms vispārējās veselības pārbaudes uzsākšanas

 

 • Sirds veselības pārbaude
 • Elektrokardiogramma
 • Vēdera dobuma ultrasonogrāfija
 • Plaši analīžu izmeklējumi, utml.

Zobārstniecības pakalpojumi

Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar vairākām zobārstniecībām, garantējot ne tikai kvalitatīvus zobārstniecības pakalpojumus, bet arī izdevīgu cenu. Vairāki mūsu klienti novērtējuši mūsu spēju noorganizēt labāko zobārsta vizīti medicīnas tūrisma brauciena ietvaros.

 • Atzītie, augstas klases zobārstus
 • Kompleksos pakalpojumus
 • Individuāli piemeklētu un izvērtētu terapiju
 • Lielisku un konkurētspējīgu cenu, kā arī daudzus citus piedāvājumus

Rehabilitācijas pakalpojumi

Mūsu uzņēmums organizē arī rehabilitācijas terapijas fizisko un garīgo spēju atjaunošanai. Tās nodrošina profesionāļi, balstoties pēc katra mūsu klienta individuālajām prasībām

 • Rehabilitācija ar sirds asinsvadu slimībam
 • Vesela mugura un locītavas
 • Vispārēji ārstnieciski atveseļojošā programma
 • Programma "Sirds un asinsvadu sistēma"

Augstas klases medicīniskie pakalpojumi Latvijā

Latvijas klīniku personāla profesionalitāti un modernāko aprīkojumu novērtē arvien vairāk medicīnas entuziastu no dažādām valstīm, izvēloties mūsu medicīnas tūrisma pakalpojumus. Mēs organizējam ārstniecības un diagnostikas apmeklējumus tā, lai Jūs varētu saņemt viskvalitatīvāko aprūpi, neraizējoties par pakalpojumu pieejamību un apmeklējumu organizēšanu.

Piedāvājam vispārējo medicīnas pārbaudi (Medicīnas tūrisms) apvienot ar rehabilitāciju kādā no Latvijas labākajiem kūrortiem – HOTEL Belarus, KRC Jaunķemeri vai sanatorijā Jantarnij Bereg. Veselības pārbaudē ietilpst sirds veselības pārbaude, elektrokardiogamma, vēdera dobuma ultrasonogrāfija, plaši analīžu izmeklējumi un citas pārbaudes, kas izraudzītas pēc Jūsu individuālajām vajadzībām.

Nodrošinām ārstniecības pakalpojumu plānošanu kopā ar Latvijas atzītākajām ārstniecības iestādēm. Klāstā ietilpst arī kvalitatīvi zobārstniecības pakalpojumi par konkurētspējīgu cenu. Rehabilitācijas pakalpojumu klāsts ietver rehabilitāciju no sirds asinsvadu slimībam, muguras un locītavu rehabilitācijas programmu un vispārēji ārstnieciski atveseļojošo programmu. Rehabilitācija tiek plānota, balstoties uz individuālajām prasībām, nodrošinot profesionāļu piesaisti fiziskās un garīgās veselības atjaunošanai.
Ķermeņa un prāta relaksācijai piedāvājam SPA atpūtu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā – mēs atlasām augstas kvalitātes pakalpojumus, lai Jūs varētu atpūsties bez raizēm.

Sazinieties ar mums, un mūsu konsultanti piemeklēs Jūsu vajadzībām atbilstošāko medicīnas tūrisma risinājumu un saplānos mierīgu veselības pārbaudi vai ārstniecības procedūras.

Sazinies ar CV TRAVEL ceļojumu konsultantu

Aktīvi ceļojot daudzās pasaules valstīs, CV TRAVEL ceļojumu aģentūras dibinātāji saviem klientiem izstrādā tikai pieredzē balstītus tūrisma maršrutus un ceļošanas plānus. Esi drošs un pārliecināts ar CV TRAVEL

Zvani mums +371 67 789 898

vai raksti info@cvtravel.lv

Piesakies jaunumiem

Meklē padomus ceļošanai? Kļūsti par daļu no mūsu kopienas un saņem dažādus padomus ceļošanai vai arī citus piedāvājumus no mūsu uzņēmuma. Smelies iedvesmu.