Citi pakalpojumi

Jūsu ērtībai, piedāvājam vīzu noformēšanas, ceļojuma apdrošināšanas un kredīta pakalpojumus vienuviet

Viesnīcu rezervācija

Viesnīcu rezervācija tiešsaistē ir atrodama tepat mūsu mājaslapā. Spied “Piesakies” zemāk, lai atrastu piemērotāko risinājumu. Esiet apmulsis no lielā piedāvājuma klāsta? Sazinies ar mums! Mūsu konsultanti būs priecīgi Jums palīdzēt atrast labāko risinājumu.

Rezervēt

Ceļojumu apdrošināšana

Pasargājiet sevi no neparedzētiem izdevumiem un iegādājieties ceļojuma apdrošināšanu. Sadarbībā ar lielākajām apdrošināšanas kompānijām, mēs sagatavosim Jums apdrošināšanas polisi gan īsākiem, gan garākiem ceļojumiem. Piesakieties! Mēs Jums palīdzēsim atrast piemērotāko polisi.

Piesakies

Vīzu noformēšana

Akreditēta ielūgumu uz Latviju un vīzu noformēšana, dodoties uz NVS (Krievija, Baltkrievija, Kazakstāna u.c.) un uz citām eksotiskām valstīm. Uzticiet steidzamo vai parasto vīzu un ielūgumu noformēšanu mūsu pieredzējušajiem ceļojumu konsultantiem!

Kredīts Jūsu ceļojumam

Vēlaties doties ceļojumā? Sadarbībā ar InCREDIT group, piedāvājam iespēju apmaksāt savu ceļojumu uz nomaksu uz izdevīgiem nosacījumiem. Negaidiet un dodieties savā sapņu ceļojumā jau šodien!

Piesakies

Biļetes uz Pasākumiem un Koncertiem

Piedāvājam iegadāties biļetēs uz dažādiem pasākumiem, koncertiem, festivāliem un muzejiem visa pasaule, kā arī atrakcijas vietām, piemēram, Disneyland,  pie mums – CV Travel ofisā Rīga, Latvijā. Garantējot biļešu pieejamību, kā arī nedomājot par rindām. CV Travel izmanto starptautiskas rezervēšanas sistēmas Jūsu komfortam.

Plāno savu ceļojumu vienuviet!

Ietaupiet laiku, plānojot ceļojumu – mēs parūpēsimies par viesnīcu rezervēšanu, vīzu noformēšanu, ceļojumu apdrošināšanu, kā arī piedāvājam ceļojuma kredītu. Biznesa ceļotājiem nodrošinām būtisku priekšrocību – piedāvājam norēķināties par visiem ar biznesa braucienu saistītajiem pakalpojumiem ar vienu rēķinu.

Rezervējiet viesnīcu, izvēloties no plašā naktsmītņu klāsta mūsu mājaslapā, bet ja piedāvājums Jūs mulsina, mūsu eksperti atlasīs piemērotākās viesnīcas pēc Jūsu vēlmēm un noteiktā budžeta.

Mēs sadarbojamies ar lielākajām apdrošināšanas kompānijām (Seesam, Baltijas Apdrošināšanas nams) un piedāvājam iegādāties ceļojuma apdrošināšanu, lai brauciena laikā Jūs nepiemeklētu nepatīkami pārsteigumi un papildu izmaksas.

Parūpēsimies arī par steidzamu vīzu noformēšanu vai standarta vīzu noformēšanu. Nodrošinām ielūgumus uz eksotiskiem galamērķiem, NVS valstīm (Krievija, Baltkrievija, Kazahstāna u.c.), kā arī akdreditētus ielūgumus uz Latviju.

Piedāvājam arī plānot savu ceļojumu uz nomaksu – sadarbībā ar InCredit Group iespējams noformēt kredītu ceļojumam ar izdevīgiem nosacījumiem.

Piesakies jaunumiem

Meklē padomus ceļošanai? Kļūsti par daļu no mūsu kopienas un saņem dažādus padomus ceļošanai vai arī citus piedāvājumus no mūsu uzņēmuma. Smelies iedvesmu.