CV Travel komanda

Par mums

CV TRAVEL ir Rīgā bāzēta tūrisma aģentūra, kas tika dibināta ar mērķi piedāvāt ar tūrismu un medicīnu saistītu pakalpojumu organizēšanu.

Uzņēmuma dibinātāji ir aktīvi ceļotāji, kuri daudzu gadu laikā ir uzkrājuši pieredzi ceļojumu plānošanā, kā arī nodibinājuši kontaktus ar vairākiem uzņēmumiem, ļaujot atrast izdevīgākās ceļojumu izmaksas.

Šo gadu laikā arī ir radies secinājums, ka ceļojumu plānošana ne vienmēr ir mierīga un bezrūpīga. Bieži vien pavada uztraukums par to, vai ir izdevies atrast izdevīgāko risinājumu, vai pakalpojuma sniedzējs būs uzticams un pats pakalpojums – kvalitatīvs.

Tādēļ, kā galvenie mērķi tika uzstādīti asistēšana un palīdzība klientiem ceļojumu plānošanā vai jebkāda veida vizītē ārvalstīs un Latvijā.

Vai tā būtu viesnīcas rezervācija, vīzu noformēšana, transfērs no lidostas līdz mītnes vietai – mēs to nokārtosim.

Savu pakalpojumu klāstu mēs piedāvājam gan individuāliem klientiem, gan ģimenēm, gan biznesa klientiem. CV TRAVEL darbības uzsvars ir individuāla pieeja katra klienta vēlmēm un izdevīgākā risinājuma atrašana. Lai mūsu klienti vienmēr būtu apmierināti ar pakalpojuma kvalitāti, mēs strādājam kopā tikai ar atzītām un pārbaudītām kompānijām.

Mūsu Kontakti

Piesakies jaunumiem

Meklē padomus ceļošanai? Kļūsti par daļu no mūsu kopienas un saņem dažādus padomus ceļošanai vai arī citus piedāvājumus no mūsu uzņēmuma. Smelies iedvesmu.