Transports

Transporta iespējas katra ceļotāja vēlmēm un budžetam

Transfēra un Autobusu nomas pakalpojumi

Aizmirstiet par rūpēm un izbaudiet ceļojumu, kamēr mēs parūpēsimies par transfēra noorganizēšanu no un uz lidostu, ostu vai staciju Jums visērtākajā laikā! Vai jums ir nepieciešams autobuss no 7 līdz 40 sēdvietām, mums ir ko Jums piedāvāt

Aviobiļetes

Piedāvājam rezervēt aviobiļetes lidojumiem visā pasaulē. Esiet apjukuši no plašā klāsta un ir vajadzīga palīdzība? Mūsu zinošajiem konsultantiem vienmēr būs risinājums – vai tie būtu savienotie lidojumi, vai piemērotākā aviokompānija Jūsu lidojumam!

Rezervējiet

Auto noma

Pārvietojieties droši un bez uztraukuma! Sadarbībā ar lielākajām autonomas kompānijām – SIXT, AVIS, EUROPCAR un HERTZ mēs palīdzēsim Jums pieteikt nomas auto, kā Latvijā, tā pasaulē.

PIETEIKTIES

Autobusu biļetes

Ērta ceļošana par izdevīgu cenu? Dodieties ceļojumā ar autobusu! Sadarbībā ar kompāniju LuxExpress, piedāvājam iegādāties autobusu biļetes starptautiskiem reisiem Baltijā un Eiropā.

Prāmju biļetes

Padariet savu ceļojumu par neaizmirstamu un izvēlaties ceļot ar prāmi! Sadarbībā ar prāmjiem Viking Line piedāvājam ērtākos savienojumus, ceļojot pa Baltijas jūru.

PIETEIKTIES

Transporta plānošana un rezervēšana

CV TRAVEL profesionāli atlasīs piemērotākos transporta pakalpojumus no plašā piedāvājumu klāsta – nodrošinām gan aviobiļešu rezervešanu, gan transfēra pakalpojumus, auto nomu, autobusu biļešu un prāmju biļešu rezervāciju un iegādi.

Transporta organizēšana nereti ceļotājiem sagādā vislielākās raizes, tāpēc mēs esam parūpējušies, lai Jums nebūtu par to jāuztraucas. Pieredzējuši speciālisti rezervēs aviobiļetes, gan ņemot vērā savienoto lidojumu grafiku efektīvai laika plānošanai, gan samazinot iespēju nokavēt savienoto lidojumu līdz minimumam. Parūpēsimies arī par transfēra pakalpojumiem, organizējot transportu uz un no lidostas, ostas vai stacijas jebkurā Jums ērtā laikā.
Neļausim apjukt arī plašājā auto nomas klāstā. Mēs sadarbojamies ar lielākajiem auto nomas uzņēmumiem (SIXT, AVIS, EUROPCAR, HERTZ), nodrošinot uzticamu un kvalitatīvu servisu Latvijā un ārvalstīs.

Eiropas un Baltijas galamērķiem piedāvājam izdevīgus un ērtus ceļojumus ar LuxExpress starptautisko autobusu operatoru, kā arī Viking Line – ja savam ceļojumam esat iecerējis izvēlēties prāmi.

Neraugoties uz to, kādu transporta veidu izvēlēsieties saviem komandējumiem vai atpūtas ceļojumiem, mēs nodrošināsim ērtības, pielāgosimies Jūsu vēlmēm un budžetam.