Kontakti

Darba laiks

Darba dienās 10:00 – 18:00

Kontakti

Tel.: +371 67789898
Tel.: +371 29179595 (WhatsApp)
E-pasts: info@cvtravel.lv

Rekvizīti

TŪRISMA AĢENTŪRA “CV TRAVEL

SIA “CV CENTRUM”, Reģ.Nr. 40103402573

TŪRISMA PAKALPOJUMU SNIEGŠANAS NOTEIKUMI

Klienta iemaksātās naudas drošības garantija:

Apdrošinātājs: “Seesam Insurance AS”
Summa: 28500.00 EUR

 

Reģistrēts tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāze: T-2018-33

Vienmēr esam Jūsu rīcībā!

Mēs esam ceļojumu aģentūra, kas saviem klientiem piedāvā tikai pašu pieredzē balstītus piedāvājumus.. Mūsu pieredzējušie ceļojumu konsultanti ir eksperti savā jomā un palīdzēs izvēlēties piemērotāko ceļojumu vai izveidos individuāli Jums paredzētu ceļojuma maršrutu.

Mēs atšķiramies no citām tūrisma aģentūrām, jo piedāvājam pārbaudītus, kvalitatīvus atpūtas ceļojumus un izmantojam savu pieredzi biznesa ceļojumu plānošanai. Mēs ne tikai piedāvāsim Jūsu vēlmēm atbilstošāko risinājumu, bet arī parūpēsimies par mazām, taču nozīmīgām detaļām – vīzu noformēšanu, visatbilstošāko laiku starp saistītajiem lidojumiem, transfēru uz un no lidostas, ostas vai stacijas. Sazinieties ar mums un ceļojiet bez rūpēm!

Sazinies ar CV TRAVEL ceļojumu konsultantu

Aktīvi ceļojot daudzās pasaules valstīs, CV TRAVEL ceļojumu aģentūras dibinātāji saviem klientiem izstrādā tikai pieredzē balstītus tūrisma maršrutus un ceļošanas plānus. Esi drošs un pārliecināts ar CV TRAVEL

Zvani mums +371 67 789 898

vai raksti info@cvtravel.lv

Piesakies jaunumiem

Meklē padomus ceļošanai? Kļūsti par daļu no mūsu kopienas un saņem dažādus padomus ceļošanai vai arī citus piedāvājumus no mūsu uzņēmuma. Smelies iedvesmu.